O firmie
 

Hurtownia kostki brukowej MASTERS


 chodnik z kostki

MASTERS to firma rodzinna, istniejąca na rynku usług brukarskich od ponad 10 lat. W czasie tak długiego okresu działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, umożliwiające nam zrealizowanie każdego zlecenia.


W naszym asortymencie dysponujemy szerokim wyborem kostki brukowej i innych produktów przemysłowych, służących do projektowania i aranżacji własnych posesji oraz ogrodów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kostki brukowej tak renomowanych firm, jak Libet i Semmelrock.


Wszystkie nasze produkty to wyroby najwyższej jakości, nadające się zarówno do firmy, jak i do domu. Dokonujemy bezpośredniego transportu materiałuwe wskazane miejsce. Do przewozu używamy pojazdów ciężarowych z żurawiami HDS.  dzisicko siedziące na chodniku z kostki brukowej

ładnie ułożony chodnik

Przy siedzibie naszego przedsiębiorstwa mogą Państwo podziwiać przykładowe ogródki wystawiennicze z kompozycjami kostki brukowej z zielenią. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego projektu i doradztwa technicznego.

 

Wszystkim klientom zapewniamy pełną satysfakcję z dokonanych zakupów. Gwarantujemy dostawę kostki na miejsce do Klienta w terminie do 48 godzin od złożenia zamówienia.


 
 
 
 
 

INFOLINIA:

600 496 439

608 204 330

copyright © 2019 r. MASTERS      design & engine: http://okinet.pl